Yaratıcı gençlik platformu

KÜNYE

YAZI İŞLERİ

Yayın Yönetmeni

Seda Büktel seda@campaigntr.com

Yazı İşleri Ekibi

Yiğit Kaytmaz yigit@campaigntr.com

Kamer Yılmaz kamer@campaigntr.com 

Müjde Bayındır mujde@campaigntr.com

Semiha Ahmed semiha@campaigntr.com

İzel Özten izel@stuff.com.tr


 İMTİYAZ SAHİBİ

LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına

Ömer Erdem omerdem@campaigntr.com

YÖNETİM

Yönetici Ortak

Ertuğ Özdemir ertug@campaigntr.com

Ortak:

Baran Özçaylan baran@lifttr.com 

İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik Koordinatörü

Akın Arslan akin@lifttr.com


CAMPAIGN TÜRKİYE EDİTORYAL

Yayın Yönetmeni

Burçin Tarhan burcin@campaigntr.com

Dijital Operasyon

Egemen Özten egemen@stuff.com.tr

Fotoğraf

Gürkan Çağlar gurkan@campaigntr.com


REKLAM VE ÖZEL PROJELER
Onur Ezer onur@lifttr.com (Sorumlu Yazı İşleri Müdürü)
Aslıhan İlhan aslihan@lifttr.com
Meva Akgün meva@lifttr.com 

EĞİTİM
Rena Bilgin rena@lifttr.com

İDARİ / LOJİSTİK
Selçuk Ak selcuk@lifttr.com

ABONELİK / MALİ İŞLER
Didem Aslan didem@lifttr.com / abone@campaigntr.com

MATBAA / BASKI
APA Uniprint Basım San. ve Tic. A.Ş

DAĞITIM
Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.


YAYINCI

Yaygın Süreli Yayın, ISSN 2146 – 7986

LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.Yeşilce Mh. Göktürk Cd. Çeşni Sk.No:4 Kat 2 34418 Kağıthane

İstanbul/Türkiye

+90 212 286 3579
www.lifttr.com


NASIL GİDİLİR?