​Dizi ve filmlerdeki evlerin yerleşim planı

Film ve diziler de mimari tasarımlar da insanların göz zevkine uygun olması için ustaca tasarlanarak ortaya çıkarılıyor. Film ve dizilerdeki mimari eserlerse çoğu izleyiciye daha büyük bir görsel şölen yaşatmayı başarıyor.

Mimar ve sanatçı olan Boryana Ilieva da bu yaratıcı işleri birleştirerek ortaya başarılı çizimler çıkarmış. Ilieva, film ve dizilerdeki evlerin yerleşim planını "Floor Plan Croissant" isimli projesi kapsamında çizerek yeniden yaratmış. 

İnce detaylarıyla dikkat çeken resimlerde La La Land'deki Mia'nın evinden Stranger Things'deki Mike Wheeler'ın evine kadar birçok popüler yapımda yer alan evler kullanılmış. 

Sanatçı, çalışmalarını güncel olarak Instagram hesabında paylaşıyor.

 

Architecture created after a dance. Two parallel corridors, one as a passage through several rooms—the red, the green, the blue and the yellow—were built to allow the camera to follow 4 girls in their dance, rolling like a colorful pile one over another in the narrow rainbow tunnel. Learn more about the pink bath, the two missing windows, the address, the drawing. Become my patrons! (link in bio) Get the print to your home 🙂 @lalaland #lalaland #oscars #oscars2017 @lionsgatemovies #lionsgatemovies #movies #movielover #ilovemovies @indiewire @lwlies #artshub #theacademy #movieflyer #movieposter @architecture_hunter #architecturesketch #arch_more @arch_more #archisketcher @architecturesketch #patreon @patreon #floorplancroissant

Film Interiors Illustrated ✏️ (@fplancroissant)'in paylaştığı bir gönderi ()

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir