1 dakikalık sevgi dolu bakış…

Evet evet, sevdiğinizi söylediğiniz ama hayatın akışı içinde ihmal ettiğiniz o insana/şeye sevgi dolu bakmak için mesela sadece 1 dakikanızı ayırın. Ama görerek ve hissederek bakın mutlaka.

11 ayın minnoşu Sevgililer Günü’ne bir kez daha ulaştık. Bu sene de kimilerimiz “Biricik olan sensin, üzülme” deyip kendine sarılacak, kimilerimiz de aşık olduğu adama/kadına özel olduğunu hissettirmek için başka hiç gün yokmuş gibi bugünü değerlendirecek. Ama en güzeli, bazılarımızın böyle bir günden haberi bile olmayacak.

Yine de, her yıl ısrarla maruz kaldığımız Sevgililer Günü’nü eleştiri yağmuruna tutmak yerine onu başka açıdan ele alalım ve “Madem hayat sevince güzel, anlat bakalım nasıl güzel?” deyip Şubat kapağımızı sevgili Merve Atılgan’ın ellerine teslim ettik. O da bize kupa kızı-sinek valesi tadında, iliklere işlemiş huzurlu bir sevginin etkilerini gördüğümüz, renkli bir kapakla geldi. Merve’nin gerek hazırladığı kapağa gerekse hayatına ve sanatına ilişkin diğer ayrıntılar her zaman olduğu gibi Inspiration sayfalarımızda.

Başımıza ne geliyorsa sevgisizlikten geliyor sevgili cünyırlar, unutmayın. Yanınızdaki insanı sevin, yaptığınız işi sevin, hayatın karşınıza çıkardığı küçük tesadüfleri, hayvanları, bitkileri sevin. Ama en önemlisi kendinizi sevin (yine de onu çok abartmayın:)). Sevmeyi ihmal etmeyin, sevgisiz ve JR’sız da kalmayın.

Herkese keyifli okumalar:)

Seda Büktel

JR. by Campaign Yayın Yönetmeni

Bu yazı ilk olarak JR. by Campaign Şubat 2017 sayısında yayımlandı.

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir