adidas Originals ve Parley okyanuslar için tasarladı

adidas Originals ve Parley okyanuslar için yaptıkları çevreci çalışmalarındaki iş birliklerine devam ediyorlar.

adidas Originals ve Parley okyanuslar için tasarladı

Parley Run For The Oceans küresel hareketini düzenleyen ve kuruluşla birlikte daha önce performans modeli tasarlayan adidas bu kez adidas Originals’ın iddialı modellerinden EQT’yi Parley ile yeniden tasarladı.

Özgünlük, orijinallik ve yaratıcılıkta ortak değerleri paylaşan Parley ve adidas Originals, okyanusları tehdit eden kirliliğe dikkat çekmek ve yok olmalarını önlemek için yapılan adidas ve Parley iş birliğini, yeni EQT Support ADV modeliyle devam ettiriyorlar. EQT Support ADV, Maldivler’in kıyı bölgelerinde gerçekleştirilen Parley durdurma ve temizlik çalışmaları sayesinde elde edilen ve geri dönüştürülen plastik atıklardan üretildi.

adidas Originals ve Parley okyanuslar için tasarladı

adidas Equipment modelinin yeni bir bakış açısıyla yorumlanan modeli Parley EQT Support ADV, okyanusların ne durumda olduğu hakkında farkındalık yaratıyor ve eko-inovasyon konseptini uyguluyor.

adidas Originals EQT Support ADV by Parley, biçimi ve fonksiyonu baz alarak 90’larda ortaya çıkan bir tasarımın yeniden doğuşunu kutluyor. Geçmişte performansı esas alan ve tasarımında bunu yansıtan model, cesur ve progresif bir tasarım ile bu kez adidas Originals kategorisinde, sokak modası için yenilendi. Tasarım aynı zamanda gezegenin iyiliği için esasçılık ve progresif bir düşünce yapısını sembolize eden mesajın yayılması için mükemmel bir platform oluşturuyor.

 

Doğa tutkunu ve çevreci kişilerin yanında, modern yaşamın her kesimine ulaşmayı hedefleyen model, insanların düşünce yapılarını değiştirmeyi hızlandırmak için tasarlandı.

adidas Originals EQT Support ADV by Parley koleksiyonu, https://shop.adidas.com.tr adresinde, seçili adidas Originals satış noktaları ve adidas Originals Nişantaşı mağazasında satışa sunuluyor.