Beats’den yıldızlarla dolu reklam filmi

iPhone 7‘de kulaklık girişinin kaldırılması birçok marka için yeni ürünler anlamına geldi ve tabii ki Beats de kablosuz kulaklıklara ağırlık veren ilk markalardan oldu.

Trend belirleyici bir marka olma özelliği taşıyan Apple, iPhone 7’nin kulaklık girişini kaldırınca kablosuz kulaklıklar bir anda ciddi bir artış gösterdi ve Apple’ın şirketi olan Beats by Dre de yeni ürünlerini tanıttı. Şirket ürünlerinin tanıtımını 90 saniyelik “Got No Strings” isimli reklamla gerçekleştirdi.

Reklamın en dikkat çekici yanıysa tamamı yıldızlardan oluşan kadrosu. Reklamda Pharrell Williams, Nicki Minaj, Michael Phelps, Steve Buscemi, Karlie Kloss, Amber Rose, DJ Khaled, Travis Scott, Rebel Wilson, Ben Simmons, William Chen, Young M.A, Sayo, Juno Temple, Karen Civil, Liza Koshy, Al Rocco, Miyavi ve PartyNextDoor gibi isimler bulunuyor.

Disney’in Pinokyo’sundaki şarkıyı kullanan reklam filmi kablosuz yaşamın gerçek yararlarından bahsediyor. Bu reklam filminde Beats ilk kez Anomaly Los Angeles‘la birlikte çalıştı.