Boğaziçi Marka Zirvesi Aralık’ta 4. yılını kutlayacak

Türkiye’nin en köklü öğrenci kulübü olan ve 63. yılını kutlayan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü‘nün Satış ve Pazarlama Alt Kurulu bu sene, 9-10-11 Aralık’ta 4. Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün altı alt kurulundan biri olan Satış ve Pazarlama Alt Kurulu, satış ve pazarlama ilgilisi, birikimi ve yeteneği olan üniversite öğrencilerinin bu alanlarda kendilerini geliştirmesine olanak sağlamayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda, ileride marka ve pazarlama alanında bölgesel ve ulusal başarılara imza atma potansiyeline sahip üniversite öğrencilerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve deneyim aktarımını sağlamayı amaçlayan Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde, Garanti Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Açılış konuşmasını etkinlik direktörü Duhan Eşiyok’un yapacağı etkinlikte sponsor markalardan CMO, CEO, Pazarlama Müdürü gibi üst düzey yöneticilerin katılımıyla markalarla ilgili case’lerin, hikayelerin ve ilgi çekici içeriklerin paylaşılacağı marka oturumları gerçekleşecek. Bunlara ek olarak Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel’in katılımıyla renkli bir oturum da etkinlikte yer alacak. Markalar Fısıldıyor ve Mey İçki ortaklığında gerçekleşecek oturumda ise ilgi çekici bir case analizi yapılacak.

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet siteleri www.buik.net veya bogazicimarkazirvesi.buik.net ziyaret edilebilir.