Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü girişimcilik zirvesi düzenliyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu, Türkiye girişimcilik ekosisteminin isimleriyle öğrencileri How to Start Girişimcilik Zirvesi’nde buluşturuyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü girişimcilik zirvesi düzenliyor

How to Start Girişimcilik Zirvesi öğrencileri “Girişimciliğin 20 Yıl Sonrası”, “ Doğru Ekiple Çalışmak”, ” Yatırımcı Ne İster?”,” Gençliğin Geleceği”,” Türkiye’de Girişimcilik”, “Endüstri 4.0” oturumları ve daha birçok oturum aracılığıyla ekosistemin önde gelen isimlerinden Hasan Aslanoba, Hakan Baş, Gülsüm Çıracı, Çağlar Erol, Cem Soysal, Kaan Kayabalı ve Emrah Kaya ile aynı platformda buluşturmayı hedefliyor. Zirve, 4 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Gün boyu katılımcıları, yeni ve kendini tanıtmak isteyen inovatif girişimleri ve girişimcilik alanındaki profesyonelleri etkileşimli bir atmosferde bir araya getirecek zirvede girişimcilik ekosistemi bütün yönleriyle derinlemesine mercek altına alınacak.

How to Start Girişimcilik Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için zirvenin resmi internet sitesi howtostart.buik.net‘i ziyaret edebilirsiniz.