Brandmarker’da pazarlama stratejisi geliştirme fırsatı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü 62. yılında, tüm dünyadan öğrencileri aynı platformda birleştirdiği 18. Brandmarker uluslararası pazarlama yarışmasını 10-16 Haziran 2015 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenliyor. Brandmarker boyunca Dünyada ve Türkiye’de pazarlama alanında duayen olmuş kişiler ve uzmanlar oturumlarda ağırlanırken, ana sponsor Volkswagen’in vereceği Marketing Brief’i üzerine de tüm öğrenciler bir pazarlama stratejisi yaratmaya çalışacaklar.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu sene 18.sini düzenleyeceği Brandmarker Etkinliği ile “Lüksü Yeniden Tanımlamak” “Globalde Lokal Markalar” “Marka Sadakati” “Raflların Gücü” “Uluslararası Pazarlama” gibi oturumlarında,  pazarlama direktörlerini, CEOları, profesörleri ve daha birçok kişiyi konuk edecek. Volkswagen Türkiye, DEATH Cigarettes kurucusu BJ Cunningham, Eti Gıda, Faber Castell Türkiye Pazarlama Direktörü Ayşe Kırımlı, GlaxoSmithKline pazarlama profesörü Amitava Chattophadyay giibi isimlerin ağırlanacağı Brandmarker 10-16 Haziran 2015 Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsünde gerçekleşecek.

Volkswagen ana sponsor olmak üzere, Eczacıbaşı, Arzum, CarrefourSA, Coca-Cola, Nestle gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, gerçekleştirilecek pazarlama oturumlarının yanında Volkswagen’in öğrencilere vereceği Marketing Brief’i üzerine öğrencilerin pazarlama stratejisi geliştirmelerini de isteyecek.

2 günlük konferans ve 2 gün atölye çalışmalarının yanında İstanbul Gezileri, kumsalda düzenlenecek aktiviteler, Masterchef ve Talent Show gibi etkinlikler öğrencileri bekliyor olacak. Tüm haftanın programlarına katılanlara sertifika da verilecek olan ve kazanan grubu Volkswagen-Wolfsburg Factory ve Berlin Turuna ücretsiz gönderen Brandmarker etkinliği BoğaziçiBoğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı’nda gerçekleşecek.

Etkinlik dili İngilizce’dir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

bm-afis-sosyal-medya (2)