Dövme dünyası TATUMAG ONE etkinliğinde buluşuyor

Türkiye’nin dövme platformu TATUMAG, 22 Ekim’de birinci yılını TATUMAG ONE etkinliğinde kutluyor.

Dövme dünyası TATUMAG ONE etkinliğinde buluşuyor

Beşiktaş Joker No.19’da 19.00’da gerçekleşecek etkinlikte, Türkiye’nin yetenekli dövme sanatçıları ve dövme severleri bir araya gelecek.

Canlı dövme performansları ve dövme dünyasının usta isimleriyle söyleşilerin yanında birbirinden yetenekli 40 dövme sanatçısının tasarımlarının da yer alacağı serginin en ilgi çekici yanı satın aldığınız bir tasarımı evinize asmak yerine derinize kazıyabilecek olmanız.

Dövme dünyası TATUMAG ONE etkinliğinde buluşuyor

Bu sergiye katılacak dövme sanatçılarının isimleriyse şöyle: Ahmet Atalay, Alev Sarı, Barış Yeşilbaş, Biçem Şinik, Bunnykingx, Burak Ünal, Bymimonu, Can Gürgül, Can Levi, Çağatay Ateş, Danny Garcia, Deniz Çildam, Denizhan Özkar, Denizs7, Durul Paksoy, Edi Ordu, Emir Geylani, Erensu Ekmekçiler, Emre Can İncik, Eser Tuncer, Fahrettin Demir, Fatih Odabaş, Fırat Kurtkan, Gülşah Karaca, İlayda Atlas, İlhan Bilir, Mentat Gamze, Müge Bilir, Okan Uçkun, Onur Zafer, Pigmentninja, Resul Odabaş, Serkan Demirboğa, Sinan Şahin, Tahir Sügür, Tuğçe Türksoy, Tutku Dubhead.

Redbull, TBWA\Istanbul, Welderwatch gibi isimlerin destek verdiği TATUMAG ONE Exhibition&Party etkinliğe katılım ücretsiz.