Free Flow Festival 30 Eylül’de İstanbul’da

Türkiye’nin ilk Uluslararası Hip Hop Kültürü buluşması Free Flow Festival 30 Eylül’de KüçükÇiftlik Park İstanbul’da düzenlenecek.

Hip Hop müziğin dünyaca ünlü ustaları ile Türkiye’deki temsilcileri ve Hip Hop severler, 30 Eylül 2017’de İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta olacaklar. Türkiye’nin ilk Uluslararası Hip Hop Kültürü buluşması Free Flow Festival  iyi müziğin kaliteli temsilcilerine; Break Dans ve Gaffiti gösterilerine ve DJ NoFrost ile DJ Ruffkutz’un performanslarına sahne olacak.

Alanında öncü ve başarılı isimlerden oluşan Free Flow Festival  line-up’ı; Big Daddy Kane, MC Lyte, Ghostface Killah, Malik Yusef, Killah Priest, Ege Çubukçu, Sayedar, Önder Şahin, Tahribad-ı İsyan ve  Ethnique Punch’tan oluşuyor.

Free Flow Festival’de, müziğin yanı sıra Hip Hop kültürünün sokakta gelişen sanat ve eğlence biçimlerine de yer veriliyor. 30 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’te kapılarını açacak olan Free Flow Festival’de, Turbo ismiyle bildiğimiz ünlü graffiti sanatçısı Tunç Dindaş ve sanatçı arkadaşı performansları ile festivale renk katacaklar. Sokakta doğan ve tüm dünyaya yayılan break dans gösterileri de festivalde yer alıyor. Alanında yetenekli ve başarılı break dansçılarımız festival katılımcılarına görsel bir şölen yaşatacaklar.

Free Fow Festival katılımcıları, mcing, djing, freestyle, beatbox, breakin ve graffiti gibi hip hop kültürü unsurlarını birebir yaşama fırsatı bulacaklar, sahnesiyle ve etkinlikleriyle hip hop kültürünün eğlenceli ve bir o kadar eğitici özeliklerine tanık olacaklar.