Game of Thrones’un savaş sahnesi nasıl çekildi?

En sevilen dizilerden biri olan Game of Thrones, The Spoils Of War isimli 4. bölümündeki görkemli savaş sahnesinin nasıl çekildiğini kanalındaki videoyla anlattı.

2011 yılında HBO kanalında izleyiciyle buluşan ve şu an 7. sezonu yayınlanan Game of Thrones, final sezonuna yaklaştıkça daha iddialı senaryosu ve daha iddialı sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Game of Thrones’un senrayosu çalınmış ve sonrasında Mr. Smith isimli hacker ya da hackerlar dizinin 4. bölümünü sanal ortamda paylaşmıştı.

Bu sezonun en iddialı bölümlerinden biri olan The Spoils Of War bölümünün sonlarında son derece etkileyici bir savaş sahnesi bulunuyordu. Geçen sezon yayınlanan Battle of the Bastards bölümünden beri dizide böyle bir savaş sahnesi bulunmuyordu. Durum böyle olunca dizinin hayranlarının beklentileri karşılanmış oldu ve 4. bölüm sosyal medyada da en üst sıralara yerleşti.

Game of Thrones’un resmi YouTube kanalı da çok konuşulan bu sahnenin nasıl çekildiğine dair videoyu izleyicileriyle paylaştı.

İşte Game of Thrones savaşının kamera arkasından görünümü: