“Geniş Ekran” yayın hayatına başladı!

Kültür sanattan sağlık ve güzelliğe, magazinden moda ve mizaha yaşamın her alanından programların yer alacağı Geniş Ekran, 7 Şubat'ta Youtube üzerinden yayın hayatına başladı. IPEC Entertainment bünyesinde kurulan platformda; Fuat Güner, İzzet Öz, Dr.Ümit Aktaş, Berna Türköver, Buket Kahraman ve projenin yaratıcısı İpek İyier gibi ünlü ve alanında uzman pek çok isim program yapıyor.

Ünlü ve Uzman İsimler Geniş Ekran’da!

Türkiye’nin usta müzisyenlerinden Fuat Güner “Fuat Güner Kampüste”, prodüktörlerin duayeni İzzet Öz “İzzet Öz Sizlerle”, son yılların en konuşulan isimlerinden Dr.Ümit Aktaş “Ümit Aktaş ile İlaçsız Yaşam”, kişisel gelişim uzmanı ve yaşam koçu Berna Türköver “Yaşama Dair”, magazin yazarı ve basın danışmanı Buket Kahraman “Haftanın Panaroması”, Geniş Ekran’ın proje annesi, seyahat gurusu, müzisyen, televizyoncu ve yapımcı İpek İyier “İpek Yolu” ve “Kulisteyiz” adlı programlarıyla Geniş Ekran’da boy gösteriyor.

Bununla birlikte, Fuat Güner’in sunumuyla 2015’te TRT Türk ekranlarında 13 bölüm olarak yayınlanan, Türkiye'nin sadece dünyaca ünlü isimlerin konuk alındığı ilk ve tek programı ‘’Aramızda Müzik Var’’ın röportaj ve performans bölümleri de sadece Geniş Ekran üzerinden izlenebilecek.

Müzik, seyahat, moda, kültür&sanat, sağlık, yemek, güzellik, çocuk, iş dünyası, otomotiv, hobi, astroloji, magazin, mizah olmak üzere hemen her konudan özgün yapımların yer aldığı platformda ayrıca “Ünlü Uyumu”, “Kulüp Kafası”, “Meslek Sırrı”, “İcat Çıkar Çocuğum”, “Sağlıklı Günler”, “Güzel Günler”, “En’’i Konu”, “Tarihin Tozlu Kıyafetleri’’, “Mutfaktan Sofraya” başta olmak üzere onlarca özgün yapım ekrana gelecek. Geniş Ekran aynı zamanda kültür-sanat, müzik ve etkinlik dünyasının haber kanalı olma özelliği de taşıyor.

Platforma ulaşmak için tıklayınız.