Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi, ikinci kez düzenleniyor

Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ikinci kez düzenliyor. Zirve, 11-12 Kasım tarihleri arasında Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

64 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en eski ve en büyük öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Zirve’nin ana sponsorluğunu TEB üstlendi.

İK’da kariyer hedefleyen üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara yönelik düzenlenen Zirve’de İK ile ilgili akla gelen hemen her soruya yanıt aranmaya çalışılacak. Zirve’de İK’nın fonksiyonları ve İK’da trend konular farklı sektör ve farklı şirketlerden alanında uzman, başarılı isimler tarafından işlenecek.

Neler konuşulacak?

Humanspire’da katılımcılar için maksimum verim sağlayabilmek adına zengin içerikli bir program oluşturuldu. Oturumların konu başlıkları şu şekilde: İşe Alım Süreci ve Mülakat Teknikleri,  Dijital İK, Yetenek Yönetimi, Sivil Toplum Kuruluşları İçin İnsan Kaynakları, Stratejik Hr Liderleri, Yetenek Yönetimi ve Hr Stratejileri, Sürdürülebilir Şirket Kültürü.

Humanspire’da yer alacak isimler ise şöyle: Nilsen Altıntaş (TEB Group Hr Head), Demet Hatipopğlu Akman (L’Oreal Hr Director), Utku İlik (Eczacıbaşı Holding Hr Director), Murat Yüksel (Gitti Gidiyor Head of Hr), Neyran Akyıldız (WWF Türkiye Corporate Realtions& Fundraising Manager), Kenan Doğan (TEMA İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı), Burcu Güvenek Araslı (Deputy Executive Director at Unicef Turkey National Commitee), Bilgehan Ergenekon (P&G Head of HR), Handan Oğuz (Anadolu Sigorta Hr Director), İdil Türkmenoğlu (Boyner Group Vice President – HR & CR Sustainability), Pınar Çanakçı (Danone Türkiye Hr Director).

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.