İş Sanat yeni sezona merhaba diyor

Sahnesinde ağırladığı özel isimler ve geniş yelpazedeki programlarıyla sanatseverlere hitap eden İş Sanat yeni sezona merhaba diyor.

2000 yılından bu yana dünyaca ünlü sanatçıların konser ve performanslarına ev sahipliği yapan, yenilikçi ve özgün projelerle şimdiye kadar yüz binlerce sanatseveri ağırlayan İş Sanat, kapılarını 3 Kasım’da açıyor. Mayıs 2018’e kadar sürecek 18. sezonda sanatseverleri, klasik müzikten caza, dünya müziğinden dans gösterilerine, yerli projelerden şiir dinletilerine ve çocuk etkinliklerine uzanan festival tadında renkli bir program bekliyor.

İş Sanat yeni sezona merhaba diyor
Eivind Gullberg Jensen

18. sezon, 3 Kasım’da, Eivind Gullberg Jensen yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile açılacak. Soprano Mari Eriksmoen ile birlikte İş Sanat’ın Parlayan Yıldızlar serisindeki performanslarıyla hafızalarda yer eden genç sanatçılar Umut Sağlam (çello) ve Yiğit Karataş (keman) açılış konserinin solistleri olacak.

İş Sanat yeni sezona merhaba diyor
Buika

Klasik müzik ve caz konserleri ile dünya müziği ve dans gösterilerinden seçili konserlerin biletleri, 12 Ekim Pazartesi günü satışa sunulacak. Ayrıca Kasım ayı etkinliklerinin biletleri de aynı günden itibaren satın alınabilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yerli projeler, dünya müziği konserleri ve çocuk etkinliklerinin biletleri aylık olarak satılacak. İş Sanat’ta etkinlikler yine 20.30’da başlayacak, çocuk etkinliklerinin saati ise 15.00 olacak.

İş Sanat yeni sezona merhaba diyor
Gabriela Montero

18. sezonunda İş Sanat’ta klasik ve caz konserleri ile dans gösterileri ve dünya müziği konserlerini bir araya getirerek biletlerinizi kombine edebilirsiniz. Seçeceğiniz her 5 etkinliğin biletlerine %10 indirimle sahip olabilirsiniz. Etkinliklerin detaylarını issanat.com.tr‘den takip edebilirsiniz.