JR. Aralık 2016 sayısı çıktı

2016 yılını uğurlarken JR. Aralık sayısının kapağında, karikatürleriyle bu yıla dair hafızamızı tazeleyen Çağdaş Ural‘ın çalışması yer aldı.

Peki Aralık sayısının içinde neler var derseniz:

  • The Campaign: Field Trip to Mars

Bu yıl Cannes’da en çok ödül kazanan kampanya, Mars’a yolculuk yapacak ilk nesle ilham vermek için Kızıl Gezegeni daha yakından tanımamızı istiyor.

  • 30 olmadan bunları yapın!

Henüz 30’lu yaşlarınıza gelmediyseniz bazı şeyleri yapmak için hala geç kalmış sayılmazsınız. Bu 10 madde ile 20’li yaşların tadını çıkarın.

  • Yağmur, kahve, kitap out; yağmur, İngiliz çayı, master in

JR. yeni bir seriyle karşınızda! Yurt dışındaki eğitim sürecinden oradaki kültürü tanımaya kadar bir öğrencinin İngiltere’deki master hikayesi. Ayça Ataer

  • Web Summit günlüğü 2016

İrlanda’dan Portekiz’in kalbi Lizbon’a taşınan Web Summit, bu sene 50 binden fazla katılımcıyla buluştu. Bağlantılı cihazların pazarlama ve reklamcılıkta öne çıkan konular olduğu etkinlik, katılımcılarına yeni bir vizyon getirdi. Şeyma Sarıkök

  • Saha araştırırken para kazanın

Şu anda yedi ülkede hizmet veren Twentify’ı ve eğlenceli görevlerle kullanıcılarına para kazandıran Bounty uygulamasını şirketin kurucu ortağı İlker İnanç’tan dinledik.

  • 2016 yılında en çok neleri izledik?

Süper kahramanlar herkesten rol çalmayı bilse de gerek dram gerekse komedi türünde oldukça dolu bir yıl geçirdik. Peki arkamıza baktığımızda en çok hangilerini hatırlıyoruz?

  • Müziğin ve görüntünün en güzel birleşimi

“Madem 2016’yı uğurluyoruz, o zaman ondan bize kalan güzellikleri anmadan olmaz” dedik ve bu yılın en beğendiğimiz müzik videolarını bir araya getirdik.

Ve daha fazlası Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını JR. by Campaign’de.

Dijital versiyona ulaşmak için: