JR.’ın Şubat sayısı çıktı!

JR.’ın Şubat sayısı Eda Dürüst imzalı kapağıyla çıktı!

Instagram hesabından paylaştığı ironik çalışmalarıyla dikkatleri çeken genç sanatçı Eda Dürüst’ün işlerine Inspiration sayfalarındaki röportajımızda göz atabilirsiniz. Şubat sayımızın öne çıkan diğer konuları ise şöyle;

 

Career: 2016’da nasıl iş arayacaksınız?

Artık kendi pozisyonunuzu yaratabilecek, sosyal medya üzerinden başvuru yapacak, herhangi bir şehirden çalışabilecek, video üzerinden mülakata katılacaksınız.

The Office: YOUTH’da çalışmak nasıl bir deneyim?

Gençlik iletişimi kapsamında tüm hizmetleri tek çatı altında veren Youth’da çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu bizzat çalışanlardan öğrendik.

Tech: Netflix and Chill?

Çevrimiçi yayın uygulaması Netflix, Türkiye’nin de dahil olduğu 130 ülkeye girdi. Amerika’da hayatına bir DVD kiralama şirketi olarak başlayan ve günümüzde İngilizce’ye “Netflix and Chill?” deyimini kazandıran markanın başarı hikayesini ve Türkiye’deki son durumunu inceledik.

Sports: Parkelerde 90 yıllık bir dünya markası

90 yıldır 130 ülkede 20.000’den fazla maç yapan bir basketbol takımı düşünün. İşte bu takım, Harlem Globetrotters, günümüzde basketbolu komediyle birleştirdiği şovlarını, dünya üzerindeki neredeyse her salonda, bir marka gibi yöneterek pazarlıyor.

Travel: 2016’da tatil için nereye gitmeli?

Her yeni yıl, yeni bir rota belirlemek için sebepleriyle beraber gelir. Bir yerlere kaçmak isteyip ama henüz neresi olacağına karar veremediyseniz işte yollara düşme iştahınızı kabartacak sebeplerle yedi ülke…

Film: Oscar kriterlerinde dikkat edilecek bazı hususlar

Bu yıl Mustang’in yabancı dalda en iyi film kategorisinde aday olmasıyla ilgimizi daha da bir cezbeden Oscar Ödülleri için tahmin yürütürken jürinin kriterlerini de es geçmeyin.

Events: İstanbul ve Eskişehir’de Şubat etkinlikleri

Biri İstanbul’da, diğeri Eskişehir’de yaşayan Sena Hayta ve Elif Küçük, Şubat planlarını ve etkinlik tavsiyelerini JR. okuyucuları için yazdılar.

Ve daha fazlası,

Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını, JR. Şubat 2016 sayısında…

Derginin dijital versiyonuna ulaşmak için:

Herkese keyifli okumalar…