JR. Eylül 2016 sayısı çıktı

Cünyırlıktan ayrılmak üzereyken yakaladığımız Zeynep Beler’in yaz sonu depresyonunu, Polaroid’in ruhu ve ajanda geleneğiyle birleştirerek kapağa taşıdığı Eylül 2016 sayımız çıktı.

Yeni sayının öne çıkan konuları ise şu şekilde:

  • Absürt ölümler serisi: “Dumb Ways to Die”

Kasım 2012’de Avustralya’nın Melbourne şehrinde hizmet veren Metro Trains’in kamu hizmeti duyuru kampanyası “Dumb Ways to Die”ın videosu paylaşıldığında böylesine başarılı olacağını kimse tahmin etmemişti. 

  • Ayın JR. sanatçısı: Zeynep Beler

Kapağımızın yaratıcısı Zepnep Beler’i biraz daha yakından tanımak isteyenlere, Inspiration sayfalarımızdaki röportajını okumalarını öneririz.

  • Serious: CV’de kişiliğiniz hobilerinizle ortaya çıksın

Özgeçmişinizde hobilerinizi yazıp yazmamakta tereddüt ediyorsanız eğer bu yazı size biraz yardımcı olabilir.

  • Microsoft’ta çalışmak nasıl bir deneyim?

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Microsoft’ta çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu genç çalışanlarından dinleyin.

  • Gençlere liderliğin kapıları Yenibirlider ile açılıyor

2011 Eylül ayında kurukları Yenibirlider Derneği ile gençlerin içindeki liderlik potansiyelini erken yaşta ortaya çıkarmayı hedefleyen Cem Garih (24) ve Kerem Kamışlı (23) ile derneğin çalışmalarını ve hedeflerini konuştuk.

  • Nerede o eski, ajandadan tarif defterleri…

Y kuşağı olarak her konuya olduğu gibi mutfağa da “ben bunu yapmak istiyorum” iddiasıyla mobil cihazları getirdik, annelerimiz ise günlük soruların cevaplarını YouTube’da arar oldu… Aslı Balkan

  • Rose Bertram’dan İstanbul Park çıkartması

Volkwagen Golf ailesinin sportif üyesi Golf R’la İstanbul Park’ta gerçekleştirilen çekimlerde Belçikalı model Rose Bertram ve Golf R objektiflerin tozunu attırdılar. Kardeş dergimiz FourFourTwo’yaEylül sayısında konuşan Rose Bertram’la ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz tarafından yapılan çekimlerin backstage görüntülerini buradan izleyebilirsiniz.

  • Oyun dünyasından ralli etaplarına

Bilgisayar oyunlarından başlayan otomobil yarışı merakını profesyonel ralli pilotluğuna taşıyan Ümit Can Özdemir’le kariyerini ve gelecek planlarını konuştuk.

  • Betterman yalnız çalışır!

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde okurken çocukluk hayaline yönelip çizim yapmaya başlayan Cansu Bilgici (26), aslında pek de ‘süper kahraman’ olmayan Betterman’le karşımızda.

Ve daha fazlası,

Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını JR. by Campaign’in Eylül 2016 sayısında…

Eylül sayısına dijitalden de ulaşabilirsiniz: