JR.’ın Ağustos sayısı çıktı!

Türkiye’nin yaratıcı gençlik platformu JR. by Campaign’in Ağustos sayısı çıktı! Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını JR., altıncı sayısının kapağında da cünyır bir sanatçıyı ağırlıyor: Furkan Nuka Birgün.

Babylon Mag, Bant Mag ve Sabit Fikir dergilerindeki illüstrasyonlarından ve İstanbul’un çeşitli duvarlarında rastlayabileceğiniz graffiti çalışmalarından tanıyabileceğiniz İllüstratör ve Graffiti Sanatçısı Furkan Nuka Birgün; JR.’ın Ağustos kapağını renklendiren isim oldu.

Furkan’la sohbetimizin de yer aldığı Ağustos sayısının öne çıkan konularıysa şöyle;

  • Protestolarla büyüyen marka: Uber

Uber’in otomobil servisi, taksi endüstrisinde bir devrime neden oldu ama şirket bununla da yetinmiyor; internetle bağlantılı dünyanın, merkezi sinir sistemi olmak için rekabet ediyor.

  • Fikre ayrılan süre kadar sunuma da ayrılmalı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin 30 yaş altı gençlere yönelik yarışması Young Lions’tan Bronz madalya kazanarak dönen Unilever ekibi Nilay Gözegir ve Gizem Erbaş ile bir araya geldik.

  • Aptal bir patronla nasıl çalışılır?

Aptal patronlar, kendilerinden daha entellektüel ve yenilikçi bir karaktere sahip olan çalışanlarına hayatı zindan edebiliyorlar. Peki bu patronlarla nasıl çalışılabilir?

  • Arzum’da çalışmak nasıl bir deneyim?

Elektrikli ev aletleri markası Arzum’da çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu oradaki cünyırlardan öğrendik.

  • Drone’larla pazarlamayı bir araya getiren girişim: Dronecu

Türkiye’de Drone pazarına reklamcılık ve pazarlamadan giren ilk girişim olan Dronecu’nun iki ortağıyla, girişimlerini ve uygulamalardaki son durumu konuştuk.

  • Yüksek topuklar teknolojiyle buluştu

Eski astronot ve roket bilimcilerin yardımıyla geleceğin “acısız topuklu ayakkabıları” tasarlanıyor.

  • Yeni Fransız Aşırılığı ve Yeni Yunan Dalgası

Sinema, her geçen gün daha farklı ve özgün yönelimlerle takipçilerini cezbetmeye devam ediyor. Sinema eğitmeni ve yazarı Kutay Ucun, son dönemde dikkatleri çeken, Fransız ve Yunan sinemasında karşımıza çıkan yönelimleri kaleme aldı.

JR. by Campaign Ağustos sayısı / ücretsiz e-dergi: