JR. Mayıs 2016 sayısı çıktı

JR. Mayıs 2016 sayısı, Nora Yeksek imzalı kapağıyla çıktı.

Bu sayının öne çıkan konuları ise şöyle:

  • Annelerin ismi artık sır değil: Give Mom Back Her Name

3000 yıllık bir medeniyet olan Mısır’daki “Annenin ismi sorulmaz!” tabusu, “Give Mom Back Her Name” kampanyasıyla yıkılıyor.

  • Handmade

“ilovemavi” kalbine tasarımlarıyla yeni hikayeler katan Atakan Işıksal, Kübra Cenk, Başar Kurnaz ve Büşra Erdoğan çizimleriyle bu ay handmade sayfalarımızda!

  • Ayın JR. sanatçısı: Nora Yeksek

İklim değişimini konu edindiğimiz Mayıs sayımızın kapağında, cünyır sanatçı Nora Yeksek (25) Tick-Tock isimli çalışmasıyla “zamanın dolduğuna” dikkat çekiyor. Çalışmalarında doğa, hayvanlar, iskelet yapıları ve insan yaşamına dair her şeyden ilham aldığını belirten Nora’nın farklı çalışmalarından örnekler Inspiration sayfalarımızda…

  • The Office: Radore’de çalışmak nasıl bir deneyim.

Web hosting hizmeti veren Radore’de çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu şirketin genç çalışanları anlattı.

  • Curious: Video marketing’in genç ustaları

YouTube’un MCN partnerlerinden Muse Network bünyesinde yer alan 5 genç YouTuber’a bu alandaki deneyimlerini ve görüşlerini sorduk.

  • Pause: Yaza sakin bir festivalle girin

28-29 Mayıs’ta Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürecek olan Chill-Out Festival İstanbul 2016, yaza sakin bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor. Peki festival sahnesinde kimler olacak?

  • Film: Beyaz perdede doğaya dönüş

Bazı film karakterleri tüm şehir hayatını geride bırakmaya, bazılarıysa tüm kirliliğe karşı direnmeye çalışıyor. Acaba başarılı olabilecekler mi?

Ve daha fazlası,

Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını JR. by Campaign’in Mayıs 2016 sayısında…

Dijital versiyona ulaşmak için: