JR. Ocak 2017 sayısı çıktı!

Son yılların öne çıkan konularından yapay zeka ve robotları “Robotlar bize saldırabilir mi ya da insanlığın son umudu haline gelebilir mi?” diye sorgulayarak kapağa taşıdığımız Ocak 2017 sayımız, Gökalp Gönen imzalı kapağıyla çıktı.

Peki Ocak sayısında daha başka neler var:

  • Yapay zeka sanatı: The Next Rembrandt

Geçtiğimiz yıl Cannes’a damga vuran ve ING Bank Amsterdam ile J. Walter Thompson Amsterdam’ın işbirliğiyle hazırlanan The Next Rembrandt kampanyası bu ay The Campaign sayfalarımızda.

  • Pırıl pırıl bir yıl olması dileğiyle: Stars of The Year

2016 yılında başarılı çalışmalarıyla öne çıkmayı başaran, farklı sektörlerden 30 genç ismi tek dosyada topladık. Cansu Boğuşlu’dan Ethem Onur Bilgiç’e, Aslı İnandık’tan Cedi Osman’a kadar birçok ismin yer aldığı bu sayfalar 2016’ya dair hafızalarımızı tazelerken 2017’ye dair güzel dilekler barındırıyor.

  • Önemli olan ürüne sahip olmak değil onu deneyimlemek

Eşyaların satın alınmalarındansa deneyime yönelik kiralanmasına aracılık eden paylaşım ekonomisi girişimi Bumerangla’yı, kurucusu Gizem Sercan Ünsal’dan dinledik.

  • Kalite kontrol testleri robot kıyametini önleyebilir mi?

Yapay zeka hepimiz için heyecan dolu bir inovasyonu temsil ederken bir yandan da geleceğe yönelik birtakım felaket senaryolarının da baş karakterini oluşturuyor. Peki yapay zekalı robot saldırıları gerçekten kaçınılmaz ve sandığımızdan daha yakın mı? / QASymphony

  • Arigato Gozaimasu Japonya!

Japonya'ya gidecekseniz ya da bir Japon ile temasa geçecekseniz işte size o güzel gözlerde pırıltı oluşturacağı muhakkak olan iki kelime: Arigato Gazoimasu / Hatice Erkan

Ve daha fazlası JR. by Campaign’in Ocak 2017 sayısında.

 

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir