JR. Şubat 2017 sayısı çıktı

Aşkından eriyen cünyırlar! Aşkın güzelliğini ve bünyelerimizde yarattığı erime halini gözler önüne seren Merve Atılgan(27) imzalı kapağıyla, JR. by Campaign Şubat 2017 sayısı çıktı.

Peki Şubat sayısında neler var:

  • The Brand: Spotify

Bugün 100 milyondan fazla kullanıcısıyla müzik veri akışı platformları arasında önemli bir yere sahip olan Spotify, yalnızca müzik dinlediğimiz bir platformdan daha fazlası.

  • The Campaign: Inglorious Fruits and Vegetables

Fransız süpermarket zinciri Intermarché, Marcel reklam ajansı ile hazırladığı Inglorious Fruits and Vegetables kampanyasıyla yiyecek israfının önüne geçmeyi hedefliyor.

  • Ayın sanatçısı: Merve Atılgan

Bu ay bize aşk dolu bir kapak hediye eden Merve Atılgan (27), aşkın onda yarattığı ruh halini, kariyerini ve kendini anlatıyor.

  • Kariyer ışığınız parıldasın! Peki nasıl?

Profesyonel hayatta inisiyatif alabilmek ve kararlarının arkasında durabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken itici bir güç oluşturur. Peki bunu yaparken dikkat etmeniz gerekenler neler?

  • Turkcell GNÇYTNK’leri çağırıyor

Turkcell, işe alım programı GNÇYTNK ile gençleri, eğlenirken öğrenecekleri ve kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapabilecekleri bir deneyime davet ediyor.

  • Geleceğin para birimi FinTech’le değişiyor

Teknoloji hayatımızın her alanına yayılmaya devam ederken bu yayılımdan en çok etkilenecekler alanlardan biri yakın zaman cüzdanlarımız olacak. Mont ceplerimizde nakit para aradığımız dönem sona mı eriyor? Atakan Yenel yazdı.

Ve daha fazlası JR. by Campaign’in Şubat 2017 sayısında.

Dijital versiyon için:

 

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir