Molped bu kez “Dünya Tek Biz İkimiz” diyor

Molped, ünlü müzik grubu Model ile “Dünya Tek Biz İkimiz” diyerek “en yakın arkadaş” kavramını anlattığı reklam filmiyle karşımıza çıkıyor.

Molped, yeni reklam kampanyasında, tüm kızlar için yaş ve kültür bağımsız evrensel bir gerçek olan “en yakın arkadaş” kavramından yola çıkıyor. “Dünya tek biz ikimiz” sloganıyla çıkan yeni kampanya, ürün özelliklerini en yakın arkadaşlık kavramına atıfta bulunarak anlatıyor. Ünlü müzik grubu Model’in Molped için özel hazırladığı “Dünya Tek Biz İkimiz” şarkısı, güven veren sözleri ve duygusal tonalitesi ile genç kızların desteğe en çok ihtiyaç duydukları regl dönemlerinde de markanın tıpkı yakın bir arkadaş gibi onların yanında olduğunu anlatıyor.

Kampanya “Düşersem sen kaldırırsın, ağlasam ilk sen duyarsın, sıkılırsak saçmalar kimseden utanmayız, en zor günde güler geçeriz” gibi sözleriyle iki genç kız arasındaki dostluğu yüceltiyor.

Prodüksiyonu Autonomy tarafından yapılan Yepyeni Molped’in ilk reklam filminin yönetmenliğini Ali Demirel üstlendi. 6 günde 15 farklı mekanda çekilen film, hızlı görüntü geçişleriyle bir reklamdan çok video klip havasında gençlerle buluşuyor. Molped sosyal medyayı da unutmuyor; internete özel uzun versiyon klipte ise yakın arkadaşların özel anlarını daha da yoğun hissetmek mümkün oluyor. Happy People Project ve Youthworks imzasını taşıyan kampanya Türkiye dışında 6 ülkede daha gösterime girecek.