Netflix, anime filmlerinin sayısını arttırıyor

Netflix, platformdaki orijinal anime dizilerinin sayısını arttırarak gittikçe daha fazla anime dünyasına giriyor. Şirket, 2018’de yayınlamayı planladığı özel içeriklerini üretmek için Ghost in the Shell ve Cowboy Bebop gibi filmleri yaratan stüdyolarla iş birliği kurdu.

Devilman Crybaby, 1972 yapımı oldukça şiddet içerikli bir anime adaptasyonu. Hikaye, insan ve şeytan karışını bir yaratığı dönüşen ve kendini dünyayı istila eden kötü ruhlarla savaşmaya adayan bir çocuğun çevresinde dönüyor.

A.I.C.O. Incarnation, My Hero Academia’nın arkadındaki ekip tarafından hazırlanıyor. Film, kendini yapay bir yaşam formuna kaptıran ve sınırlı bir bölgede hapsolmuş bir kızın hikayesini anlatıyor.

Yayınlanması beklenen diğer yapımlar Ghost in the Shell filmini yaratan stüdyonun hazırlayacağı kumar konulu Kakegurui, Sword Gai, ve B: The Beginning. Sword Gai, günümüz dünyasını anlatan bir fantastik anime. Filmde, şeytani kılıcıyla bir yığın canavarı silip süpüren bir çocuk karşımıza çıkıyor. Kakegurui, bizi bir kumar oyunun içine sokuyor; kazanan zenginlik ve saygınlık elde ederken kaybedenlerin ise ettikten sonra elleri boş kalıyor. B: The Beginning, büyük bir suç örgütü ile ilişkisi olma ihtimali olan bir seri katilin peşinde olan bir dedektifin hikayesine odaklanıyor.

Bunun yanında Ağustos ayında Netflix’te bizi hangi programların beklediğini merak edenler buraya tıklayabilir.