Netflix, Leonardo DiCaprio’nun doğum gününü kutladı

Netflix, Leonardo DiCaprio’nun doğum gününü kutladı ve Oscar Ödülü oyuncunun filmlerinden sahneleri bir araya getirdi.

Netflix, Leonardo DiCaprio’nun doğum gününü kutladı

11 Kasım’da 43 yaşına girecek olan oyuncunun partisine katılma ihtimaliniz yoksa ve doğum gününü ‘gıyabında kutlamak’ isterseniz, DiCaprio’nun performansıyla göz doldurduğu filmlerini Netflix’te izleyebilirsiniz.

Netflix Leonardo DiCaprio’nun doğum gününü filmlerinden kesitleri birleştirdiği eğlenceli bir videoyla kutladı.

Videoda yer alan filmler şöyle:

Sıkıysa Yakala Frank Abagnale Jr. kurnaz ve düzenbaz adamın teki ve bir FBI ajanının tek amacı onu kodese tıkmaktır. Paçasını kurtarmak bir yana, Frank bu kovalamacadan zevk duyar. 2002 yapımı, yönetmen Steven Spielberg.

Kanlı Elmas Yıkıcı savaş altındaki Sierra Leone’de yaşayan yerli bir balıkçı devasa bir elmas bulur. Bir elmas kaçakçısı, bu değerli taş karşılığında balıkçıyı ailesine kavuşturacaktır… 2006 yapımı filmin yönetmeni Edward Zwick.

Zindan Adası Sabıkalı akıl hastalarının kaldığı bir hastanede bir hastanın ortadan kaybolmasını araştıran polis şefinin dehşet verici düşleri, soruşturmayı karmaşık hale getirir. Martin Scorsese’nin elinden çıkma bir kara film. Yapım yılı 2010.

Başlangıç 2010 yılına ait çok ses getiren bu bilim kurgu gerilimde, hedefleri bilinçaltlarına girerek bireylerin düşüncelerini etkilemek olan bir casusluk çetesinin hikayesi anlatılıyor Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturuyor.

Muhteşem Gatsby Baz Luhrmann imzalı 2013 yapımı dönem filmi, F. Scott Fitzgerald’ın 1925 yılında yazdığı romanın uyarlaması. Nick Carraway, komşusu Jay Gatsby’nin şaşaalı hayatının çekimine kapılır ama bu dünyanın bir yüzü karanlıktır…