Nostaljiye hazırlanın: Yılan oyunu Messenger’da

Telefon denildiğinde bir dönem herkes için en popüler etkinlik Snake (Yılan) oynamaktı. Oyun şimdi Facebook'taki Instant Games'e katılıyor ve Snake for Messenger ismiyle kullanıma sunuluyor. 

Kült oyunun yeni versiyonunun Messenger'a geldiğini Nokia telefonlarının çatı markası HMD Global duyurdu. Oyun CoolGames tarafından geliştirildi ve toplu oynanmak üzere yeniden tasarlandı. Yılan, ilk kez 90'ların sonlarında Nokia telefonlarında yer almıştı ve o tarihten bu yana 400 milyonun üzerinde telefonda oynandı. 

Orijinalinde olduğu gibi oyuncular, puan alabilmek adına yol üstündeki elma ve böcekleri yemesi için yılanı ekranda hareket ettirecek. Yılan ne kadar yerse o kadar uzayacak ve kontrol edilmesi daha güç hale gelecek. Her biri farklı bir düzene ve yılan derisine sahip altı seviye var. Oyuncular, üç hızdan birini seçebiliyor. Ne kadar hızlı olunursa o kadar çok puan kazanılıyor. Ayrıca arkadaşlar ya birebir ya da grup olarak liderlik panosunda kimin en yüksek puana sahip olduğunu görebiliyor. 

 

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir