P&G’den öğrencilere staj ve iş imkanı

P&G, Kampüs Programı ile üniversite öğrencilerine P&G liderleriyle tanışma, vaka çalışmalarıyla gerçek iş süreçlerine dahil olma ve departmanları tanıma imkanı verirken, staj ve iş fırsatları da sunuyor.

Bu yıl “Your Potential. IGNITE IT’’ (Potansiyelini Ateşle) mottosuyla öğrencilerle buluşan program kapsamında dijitalde ve kampüslerde yürütülen kampanyalarla Türkiye genelinde kariyerine yön vermek üzere olan tüm öğrencilere liderlik, uluslararası kariyer, eğitim ve gelişim konularında rehberlik ediliyor. P&G’nin, dokuz yıldır yürütülen Kampüs Programı kapsamında son sekiz yıldır 15’ten fazla üniversiteye gidildi, 70.000’in üzerinde öğrenciye ulaşıldı.

1478159485_pg_kampus_programi_gorsel_21478159483_pg_kampus_programi_gorsel_1

P&G’den staj sonunda başarılı olanlara tam zamanlı iş fırsatı

Kampüs Programı kapsamında öğrenciler, ilk günden itibaren tüm çalışanlarına öğrenme olanakları sunan, sorumluluklar veren, yurtdışı iş deneyimleri ve eğlenceli bir çalışma ortamı yaratan P&G’yi sadece dinlemekle kalmıyor. Aynı zamanda öğrencilere ‘Open House Day’, online yarışmalar ve üniversitelerdeki çeşitli etkinlikler yoluyla birebir P&G’yi deneyimleme fırsatı da sunuluyor.

Her yıl yüz yüze ve online yaklaşık 15.000’den fazla öğrenciye ulaşan Kampüs Programı, öğrencilere sunduğu staj imkanının yanında, staj sonunda başarılı olunması halinde tam zamanlı iş fırsatı da sağlıyor. Her yıl Kasım ayında staj ve tam zamanlı iş olanakları sunan P&G’ye, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri, master öğrencileri ve yeni mezunlar başvurabiliyor. P&G’nin web sitesinden başvurulabilen staj ve tam zamanlı iş olanakları için son gün 11 Aralık 2016.