Pharrell Williams ile adidas Originals iş birliği

adidas Originals ve Pharrell Williams iş birliği ile Tennis Hu isimli 4 yeni ayakkabı modeli ortaya çıktı.

Modelleri yeniden yaratan asıl unsur ise Tennis Hu’nun sade tasarımıyla büyük zıtlık taşıyan göz kamaştırıcı yeni renkleri. Hu serisinin iki modeli bu kez çok renkli Primeknit ve canlı beyaz renkteki tabanı arasında kontrast yaratırken ayakkabının kendine özgü tasarımı, yüksek kalite süet kullanımında ifade buluyor.

Tennis Hu

Koleksiyona ait diğer iki model ise 80’lerin sonuna ait ayakkabı tasarımlarından ilham alıyor ve bu ruhu yansıtıyor. Tennis Hu’nun puantiye desenli tabanı ise bu ruh ile kontrast oluşturuyor. Tennis Hu, birbiriyle uyumlu farklı tonlardaki renk gruplarına ve EVA orta tabanına sahip. 4 modelin tamamında da ayakkabının dilinde ve topuk şeridinde logo detayları yer alıyor.

Geçtiğimiz sene “Ben insan ırkı için müzik yapıyorum” mottosundan ilham alan Pharrell Williams, bu sene ise dünyanın dört bir yanına yaptığı seyahatlerden esinlenerek tasarım yapıyor.

Tennis Hu

adidas Originals Pharrel Williams Tennis Hu koleksiyonu, dört yeni renk serisiyle tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de, shop.adidas.com.tr/pharrell adresi ile seçili adidas Originals satış noktaları ve adidas Originals Nişantaşı mağazasında 555 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu.