Red Bull Amaphiko Connect 2-3 Aralık’ta gerçekleşiyor

Red Bull Amaphiko Connect etkinliği, 2 – 3 Aralık’ta sosyal girişimlerin katılımıyla No:15‘te gerçekleşecek.

Sosyal girişimleri geliştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdüren global bir platform olan Red Bull Amaphiko, Türkiye’deki faaliyetlerine geçtiğimiz mart ayı açtığı e-platform ile başlamıştı. Red Bull Amaphiko Türkiye’deki ilk “Connect” etkinliğini bu hafta sonu gerçekleştiriyor. Etkinliği, Türkiye’den 40’a yakın girişimin bulunduğu e-platformdaki sosyal girişimcilere pratik bilgiler ve ilham veren fikirlerle dolu 2 günlük yoğunlaştırılmış bir eğitim programı sunacak.

2 Aralık Cumartesi günü 09.00 itibariyle başlayacak etkinlikte, Red Bull Amaphiko Academy mezunu Bathabile Mpofu ile bir söyleşi gerçekleşecek. Ardından, sosyal bir marka yaratırken “Küresel Düşünmek”, Sosyal İş Modeli ve İş Planı Tuzakları, Finansman Yolları/Yöntemleri, Sosyal Girişimciler için Yasallaşma/Yapılaşma gibi başlıklarda konuşmalar yer alacak. Günün sonunda ise Red Bull Music Academy mezunlarından Zeynep Erbay’ın DJ seti ve ardından The Away Days’in performansı katılımcıları bekliyor.

3 Aralık Pazar gününün açılışını ise, Serdar Kuzuloğlu yapacak. Ardından, Hikaye Anlatımı ve Dijital Hikayeleştirme gibi başlıklarda yine ilham verici workshop ve konuşmalar gerçekleşecek. Pazar günü kapanışını ise İhtiyaç Haritası yapacak.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.