Migros İyi Yaşam Festivali geliyor

Migros, Nisan ayında mağazaları ve Migros Mobil uygulaması üzerinden eş zamanlı başlattığı “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesinin devamı olarak Migros İyi Yaşam Festivali geliyor. 12 – 13 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festival; sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair ne varsa içeriyor. Gün boyu çeşitli konuklar ve alanında uzman isimler iyi yaşamla ilgili öneri ve deneyimlerini paylaşacak.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu doğru bilinen yanlışlar ve yaşam reçeteleri, ünlülerin Diyetisyeni Dr. Ender Saraç Doğanın Şifalı Eli, Dilara Koçak iyi bir yaşamın ipuçları, alkali diyet ve anti-aging’e dair özel bilgilerle Ayşegül Çoruhlu, fit bir vücut için egzersizin yanı sıra pratik, sağlıklı ve lezzetli tariflerle Murat Bür çeşitli atölyeleriyle festival sakinlerine bilgilerini aktaracaklar.

İyi ilişki uzmanı, yazar ve Yaşam Atölyesi’nin kurucusu Aret Vartanyan; aşkı, ilişkileri, kadın ve erkeği farklı perspektiflerden ele alarak, gerçek hayat hikayeleriyle festivalde paylaşacak. En Yaratıcı Şef unvanlı Hazer Amani bizi farklı lezzetlerle tanıştıracak. Makyaj uzmanı Alp Kavasoğlu doğal makyaj ile ilgili bilgi paylaşırken ünlü Astrolog Hande Kazanova iyi yaşamı astrolojik olarak yorumlayacak. Dünyanın dört bir yanında edindiği birçok enerji tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak gösterecek.Çağla Şıkel, annelik sürecini Anneler Günü’nde anneler ve anne adaylarıyla paylaşacak.

MFÖ, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen konserleriyle festival konuklarıyla eğlenecekler.

New York’lu müzisyen Allen Hulsey, Ozan Doğulu ve Can Hatipoğlu festivalde bulunacak bir diğer isimler.