Samsung’dan Darth Vader şeklinde süpürge

Star Wars hayranları için piyasada birçok ilgi çekici ürün bulunuyor. Bunun son örneği ise Samsung’un çıkardığı Darth Vader şeklinde süpürge oldu.

Samsung’dan Darth Vader şeklinde süpürge

Serinin yeni filmi Star Wars: The Last Jedi’nin fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Samsung da yeni ürününü filmin sıkı hayranları için piyasaya çıkardı. Samsung’un Star Wars hayranları için çıkardığı yeni ürün Darth Vader şeklinde süpürge oldu. Darth Vader’ın yanı sıra aynı zamanda Stormtrooper şeklinde süpürgeler de bulunuyor.

Samsung’dan Darth Vader şeklinde süpürge

9 akıllı sensörü bulunan süpürge, bu sayede tüm odaların haritasını çıkarıp temizliği ona göre yapabiliyor. Aynı zamanda bu süpürgeleri akıllı telefon uygulaması üzerinden ve Amazon Alexa ya da Google Assistant aracılığıyla sesle de kontrol edebiliyorsunuz. Müzik özelliği de bulunan süpürgeler aynı zamanda filmdeki popüler repliklerini de söyleyebiliyorlar.

Şu an ön sipariş aşamasında olan süpürgeler 5 Kasım’da piyasaya çıkacak. Stormtrooper modeli 699 dolardan satılırken Wi-Fi bağlantısı bulunan Darth Vader modeli ise 799 dolardan alıcı buluyor.