Santa Clarita Diet’ten fragman yayınlandı

Başrolünde Drew Barrymore’un yer aldığı ve eğlenceli bir zombi hikayesini farklı yönden anlatan Santa Clarita Diet’ten fragman yayınlandı.

Kalifornia’nın Santa Clarita şehrinde emlakçılık yapan bir çift olan Sheila ve Joel’in hayatlarının birden değişmesi ve Sheila’nın bir “zombiye dönüşmesini” anlatan dizi, korkunç zombi hikayeleri yerine olayı oldukça eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

23 Mart’ta yeni sezonu başlayacak dizinin konusu şöyle: Hammonds ailesi, Sheila’nın artık iyice alıştığı “ölümsüzlük” haline adapte olma çalışmalarına devam ediyor. Sheila ise sıradan bir canavar gibi görülmemek için, umutsuzca olsa da banliyö yaşantısına tutunmaya çalışıyor. Aile cinayet işinde gittikçe ustalaşsa da Santa Clarita’da kaybolan insan sayısının artmasıyla birlikte Hammonds’ların dikkatleri üzerlerine çekmesi an meselesi. Hammods’lar diğer yandan mühim bir görev üstlenerek virüsün kaynağını bulup yayılmasını önlemeye ve insanlığı kurtarmaya çalışıyorlar. Tüm bunların arasında Sheile ve Joel’in birbirlerine olan koşulsuz aşkı ise hiç bitmiyor.

İşte Santa Clarita Diet’ten eğlenceli fragman