Satış alanında kariyer hedefleyen buluşuyor

Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge’ın son başvuru tarihi 12 Mart olarak açıklandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik; aynı zamanda yarışmanın katılımcılarına 18-19 Mart tarihlerinde sertifikalı satış eğitimi Boğaziçi Sales Challenge Akademi fırsatı da sunuyor.

Ön elemelerin ardından 8-9 Nisan’da Johnson&Johnson, Şişecam ve Republika Acedemic Aparts sponsorluğunda gerçekleşecek olan ana etkinlik ise 2 etaptan oluşuyor. İlk etap olan strateji etabında yarışmacılara bir vaka verilip buna bir çözüm bulmaları ve bu çözümü jüri önünde sunmaları isteniyor. 2. etap olan negotiation etabında ise yarışmacı grup sahnede bir jüri ile karşılıklı oturup, bilgileri bizim tarafımızdan verilmiş bir ürünü karşısındaki jüriye satmaya çalışıyor ve ikna yeteneklerini gösteriyor.

Sen de bu ilkin bir parçası olmak ve yurtdışı ve staj ödülü gibi birbirinden güzel ödüllerin sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!

Başvuru ve detaylı bilgi için bsc.buik.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.