Selçuk Üniversitesi’nden İyi Fikir Reklam Yarışması

İyi Fikir Reklam Yarışması, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü tarafından bu yıl ikinci kez düzenleniyor.

Ülkemizdeki tüm üniversitelerin İletişim, Güzel Sanatlar, Sanat ve Tasarım bölümlerindeki lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 9 Mayıs olan yarışmanın ödül töreni ise 15 Mayıs günü Selçuk Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

İletişim ve reklamcılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen üniversite öğrencilerini mezuniyetleri öncesinde sektöre hazırlamak ve yaratıcı fikirlerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın bu yılki konusuyla ilgili ilanda ‘Herkesin iyi bir fikri vardır! Hep birlikte düşünmek, üretmek ve paylaşmak istediğimiz önemli bir konumuz var. ‘Maddeden Mânaya’ fikriyle yola çıktık ve sizleri ‘Mevlâna Klişelerin Ötesindedir’i anlatan video içeriği üretmeye davet ediyoruz. Hep birlikte Mevlâna’nın mirasındaki mânaya daha fazla insanı davet edebileceğimize ve mâna yaşamımıza katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz’ ifadelerine yer verildi.

Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.