Star Wars filmlerine reklam verilse nasıl olurdu?

Kitchen Agency’den Star Wars temalı “reklam caps”leri…

Star Wars: Force Awakens vizyona girmeye hazırlanırken ve miyonlarca insan “Hala uyanmadı mı bu güç?!!” diye sabırsızlıkla beklerken birçok marka da bu gündemin izinden gidip karşımıza çeşitli içeriklerle çıktı. Daha önce Hababam Sınıfı caps’leriyle karşımıza çıkan Kitchen Agency de bu kez tüm Star Wars fimlerini baz alarak “Sevdiğimiz markalar, kimisi 30 kimisi 10 sene önce çekilen diğer Star Wars filmlere bugün reklam verseydi nasıl olurdu?” sorusunu sordu ve ortaya eğlenceli bir caps serisi çıkardı.

Neredeyse 40 yılı bulan bir sinema efsanesi olarak Star Wars dünyasını bugün içinde bulunduğumuz dijital ve geleneksel platformlardaki popüler marka ve mecralarla özdeşleştiren ajansın çalışmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

starwars_caps_20 starwars_caps_19 starwars_caps_18 starwars_caps_16 starwars_caps_15 starwars_caps_10 starwars_caps_11 starwars_caps_12 starwars_caps_13 starwars_caps_14 starwars_caps_6 starwars_caps_7 starwars_caps_8 starwars_caps_9 starwars_caps_4 starwars_caps_3 starwars_caps_2 starwars_caps