Pazarlama Okulu, Türk Telekom Akademi ile gençlere açılıyor

Türk Telekom çalışanlarının faydalandığı Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu, kapılarını pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen gençlere açıyor.

Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen genç profesyoneller ve üniversite öğrencileri, Türk Telekom yöneticileri ile pazarlama uzmanlarının verdiği eğitimlerden faydalanabilecek. Eğitimden faydalanmak için 24 Ağustos’a kadar, Türk Telekom Kariyer sosyal medya hesaplarından düzenlenen yarışmaya katılıp “İdeal Pazarlama Profesyoneli”ni oluşturmaları yeterli.

Pazarlama Okulu, Türk Telekom Akademi ile gençlere açılıyor

 

Başvuran adaylar arasından düşüncelerini en iyi şekilde ifade eden üç üniversite öğrencisi ve üç genç profesyonel, Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu’nun güz döneminde eğitim almaya hak kazanacak.

Pazarlama Okulu, uzman isimleri ağırlıyor

Türk Telekom Akademi’nin kurumsal üniversite vizyonu ile tasarladığı, sınıf eğitimlerinin yanı sıra simülasyon ve proje çalışmaları ile de desteklenen Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu, Türkiye’nin önde gelen, konusunda uzman pazarlama danışmanları ve eğitmenlerinin yanı sıra Türk Telekom pazarlama yöneticilerinin katkıları ile gerçekleştiriliyor.

Pazarlama Okulu’nun program koordinatörlüğü ise eğitmen ve danışman Dr. Engin Baran tarafından yürütülüyor.

Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu Yarışması hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için pazarlamaokulu.turktelekomakademi adresi ziyaret edilebilir.