Vanity Fair Oscar Party’den büyüleyici fotoğraflar

Pazar gecesi düzenlenen ve oldukça yankı uyandıran 89. Akademi Ödülleri uzun bir süre daha konuşulacak gibi görünüyor. Ödül töreninin son 15 dakikasında yaşanan olayı bilmeyen yoktur diye tahmin ediyoruz. Yalnız bu ‘küçük’ hata neyse ki son anda da olsa düzeltildi ve Hollywood’un seçkin kişileri geceye tüm yıl bekledikleri Vanity Fair’in düzenlediği Oscar Partisi ile devam ettiler.

Vanity Fair, yıldızlarla dolu etkinliğe katılanları fotoğraflaması için bir kez daha fotoğrafçı Mark Seliger ile iş birliği kurdu. Partiye Jennifer Aniston, Justin Theroux, Kerry Washington, Katy Perry, Jon Hamm, Scarlett Johansson, Tom Ford ve daha birçoğunun aralarında bulunduğu farklı TV/sinema oyuncuları, yönetmenler, sunucular, tasarımcılar ve müzisyenler katıldı.

Seliger, bu göz kamaştırıcı ünlüleri daha özel bir çekim için Vanity Fair Oscar Portrait Studio’ya davet edip fotoğrafladı. Bu etkileyici fotoğrafların bir kısmını aşağıda görebilir daha fazlası için de Vanity Fair’in web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: My Modern Met

No comments yet! You be the first to comment.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir