Wagamama sadece sizi değil, ruhunuzu da beslemek istiyor

Tüketicilere Uzak Doğu lezzetleri sunan restoran zinciri Wagamama sadece sizi değil, ruhunuzu da beslediğini gösteren bir reklam filmi yayınladı.

Wagamama, reklam filminde animasyon ve gerçek görüntüleri bir araya getirerek, yemeklerinin sadece bedeninizi değil ruhunuzu da beslediğini göstermek istemiş. Reklam bu amacına uygun şekilde “From bowl to soul” sloganını kullanıyor.

MullenLowe London tarafından TV ve sinema için hazırlanan reklam, restoranın Asya kökenini ve taze malzemelerini öne çıkarıyor. Animasyon ve reel görüntünün bir arada kullanıldığı reklamda genç yetişkinler hedeflenmiş.

Yönetmen Başak Erol

Reklam filminin yönetmen koltuğunda reklam filmleri, müzik klipleri ve moda spotları çeken Başak Erol oturuyor. 2006 yılından beri Los Angeles’ta yaşayan Başak Erol, Elidor’un doğanın enerjisini kadınların gücüyle özdeşleştirdiği reklam filmini de çekmişti.

MullenLowe London’dan Nicolas Gomez Cal ve Sean Bone tarafından tasarlanan çalışma, Wagamama’daki lezzetlerin altı duyuyu da uyardığını, nerede yediğinizin, aldığınız gıdalar kadar önemli olduğunu vurguluyor.