Yapı Kredi’yle bir kez daha “Sahne Senin”

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında bu yıl beşinci kez düzenlenen “Sahne Senin” yarışması ile gençlerin sınır tanımayan hayallerine ilham olmayı hedefleyen Yapı Kredi Play, sahneyi yine gençlere bıraktı.

yapı-kredi-play-sahne-seninYapı Kredi Play “Sahne Senin” yarışması, olurmuolur.com.tr web sitesi üzerinden 11 Mart– 10 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılımcılar belirlenen 2 görevden birini seçerek oyunculuk performanslarını 3 dakikalık video ile sergileyecek.

Tüm gençlere açık olan Yapı Kredi Play “Sahne Senin” yarışmasında çekilen videolar, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri jüri üyelerinden oluşacak bir ekip tarafından değerlendirilecek. Kazananlar olurmuolur.com.tr üzerinden açıklanacak.

Yeni fikirleri ve genç yetenekleri desteklemek amacıyla düzenlenen yarışma sonucunda kazananlar iPad Air 2 kazanmanın yanı sıra Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri gecesinde sahnede plaket alma şansı da yakalayacak.

Yapı Kredi Play “Sahne Senin”e katılım ve yarışma hakkında daha fazla bilgiye olurmuolur.com.tr ve playcard.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.