ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği, bu sene 8’incisi gerçekleştirilecek ADhere Reklamcılık Günleri renkli oturumları ve workshop’larıyla 7-8 Mart’ta Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinlik programı yakında açıklanacak etkinlik hakkında detaylı bilgi ve başvuru için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Workshop’lar:

1- Sosyal Medya Krizleri
Sosyal medyada kimin ne yazacağını kestirebilmek bazen güç olabilir. Peki ya bu durum krize dönüşürse ve sizin bu krizden en az zararla çıkmanız gerekirse? Rabarba ajansından gelecek Meltem Turan, sizi bu zor durumlara karşı hazırlayıp adeta Aikido dersi verecek.

2- Brief Okuma
Brief nedir? Müşteri ne demek ister? Kreatif bölümüne en etkili nasıl aktarılır? gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu workshop’ta Medina Turgul DDB’nin strateji direktörü Derya Tombuluğlu katılımcılarla olacak.

3- Fikri Kısaltmak
Harika bir fikrin var, ama anlatacak zamanın yok. Reklam bu. Fikrini 10 saniyeye sıkıştır! Nasıl mı? Cevabı Spark’la Fikri Kısaltmak’ta.

4- Imovie Eğitimi
Kısa filmin için şahane bir programa sahipsin. Peki kullanmayı biliyor musun? Bunu, onun sahiplerinden öğrenin.

5- Kreatifle Baş Başa
Türkiyenin önde gelen ajanslarından Leo Burnett ve Rabarba’nın kreatif ekipleriyle tanışıp onlara kendi portfolyonuzu gösterebileceğiniz bir sohbete ne dersiniz?