ADhere Reklamcılık Günleri 18-19 Kasım’da

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 18-19 Kasım’da 11. kez ADhere Reklamcılık Günleri etkinliğini düzenliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.’sini düzenliyor. Reklamcılık alanında önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 18-19 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde Puhu Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.

Adhere Reklamcılık Günleri 18-19 Kasım’da

ADhere Reklamcılık Günleri’nde; Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Jingle Jackson’ın Kurucusu Emre Irmak, Depo Film’in Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz’da Film Direktörü, Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Tasarımcısı ve aynı zamanda da YouTuber olan Tunç Topçuoğlu, TBWA CCO’su İlkay Gürpınar, BBDO Kreatif Direktöru Erdinç Mutlu, Y&R CEO’su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal gibi isimler ağırlanacak.

ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.