Anadolu Grubu, üniversitelilerle buluşuyor

Anadolu Grubu, K.A.P. (Kariyerini Anadolu Grubu’nda Planla) projesiyle üniversite öğrencileriyle bir araya geliyor. Grup, K.A.P projesi kapsamında, 2 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi, 3 Mayıs’ta Sabancı Üniversitesi ve 4 Mayıs’ta İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki gençlerle buluşuyor.

Anadolu Grubu, 19 ülkede 80’in üzerinde şirket, 61 üretim tesisi ve 50 bine yakın çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Grup, K.A.P. (Kariyerini Anadolu Grubu’nda Planla) projesi ile üniversite öğrencileriyle buluşarak, Anadolu Grubu, Grup şirketleri ve markalarıyla ilgili bilgi paylaşımında bulunacak.

Grup, K.A.P projesi kapsamında üniversite öğrencilerine, kariyerini Anadolu Grubu’nda planlamanın ayrıcalıklarını anlatacak. Etkinlik alanlarında gün boyunca; Anadolu Grubu’nda staj, Anadolu Vakfı’nın burs imkanları ve Grubun kurum kültürü ile şirket ve markaları hakkında gençlere bilgi verilecek. K.A.P. etkinlikleri, üretim ve pazarlama alanlarında gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ve şirket gezileriyle devam edecek.