Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi başlıyor

İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi 17-18 Mart tarihlerinde düzenlenecek.

TEB ana sponsorluğunda ikinci kez gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi “yönetim” ve “liderlik” alanlarını çok geniş bir yelpazede ele alıyor. Etkinliğe katılan öğrencilerin iki gün boyunca sektörün önde gelen markalarının CEO ve üst düzey yöneticilerinin liderlik ve kariyer hikayelerini dinleme fırsatı yakalayacağı zirve, bugünün liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getiriyor. Birçok marka ve iş dünyasının çok değerli isimlerinin yanı sıra “Sporda Liderlik“, “Medyada Liderlik” ve “Yeni Nesil Liderlik” gibi birçok konuya değinilecek.

TEB, Unilever, Metro Cash&Carry, Pladis, Arçelik, BSH, Anadolu Efes, Abdi İbrahim ve Otokoç Otomotiv‘in şirket oturumları, Kaan Terzioğlu, Nevzat Aydın ve birçok alanında uzman isimle bireysel oturumlar ve özel oturumlarla dolu 2 gün katılımcılarını bekliyor. Zirve aynı zamanda katılımcılarına etkinlik sonunda sertifika kazandıracak.

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için yonetimveliderlikzirvesi.buik.net‘i ziyaret edebilirsiniz.