Harvest Festival 27 Ekim’de geri dönüyor

Birçok sanat dalına ev sahipliği yapan Harvest Festival bir yıl aradan sonra 27 Ekim’de Jungle headliner’ı ile geri dönüyor.

KüçükÇiftlik Park’ın dostlarına hediyesi, alışılagelmiş festival anlayışına karşı yıkıcı bir alternatif olarak yaratılan Harvest Festival, iyi müziğin yanı sıra birçok sanat dalının çatısı altında ziyaretçilerini öğretici, özgürleştirici atölyeler ile buluşturup yüzlerce ürünün oluşumuna ve el değiştirmesine yine ev sahipliği yapacak.

Ekolojik gıda ürünlerinden kıyafete, takıdan plaklara, manavdan kahve dükkanlarına kadar üretimin parçası olabileceğiniz ve yeniliklerle tanışacağınız Harvest Festival için KüçükÇiftlik Park’ın yaratıcıları URU mekânı ideal bir dünyaya dönüştürmeye ve buradaki 42. yıllarını kutlamaya hazırlanıyor.

İlkinde Alt -J’in headliner olduğu festivalin 27 Ekim’de düzenlenecek ikincisinde ise son yılların en heyecan verici gruplarından Jungle, festivalin headliner’lığını üstlenecek. 7 kişilik batı Londra efsanesi, şarkılarında Funk, pop, disko ve soul ögeler taşıyan Jungle, KüçükÇiftlik Park’ı diskoteğe çevirecek. Festivalde sahne alacak diğer isimler ise çok yakında açıklanacak.