JR. Haziran 2016 sayısı çıktı

Haziran 2016 sayısı, Aslı Çelikel Husovic imzalı kapağıyla çıktı.


Bu sayının öne çıkan konuları ise şöyle:

  • Bir damla su size bebekliğinize götürebilir: “Live Young”

Bebeklik unsurunu saflık ve temizlik sembolü olarak kullanan Evian, bir su markasının ne kadar yaratıcı olabileceğini gösteriyor.

  • Ayın JR. sanatçısı: Aslı Çelikel Husovic

Laleli sokaklarının görülmeyen ya da görmezden gelinen yüzü bu ay, fotoğraf sanatçısı Aslı Çelikel Husovic’in objektifinden JR.’ın sayfalarına taşındı. Aslı’nın kapak çalışmasına ilham veren ve yine kendisine ait olan “Laleli” projesinden karelere ve Aslı’nın hikayesine Inspiration sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz

Kapak çekiminden bir de backstage’imiz var:

  • Serious: Tasarım mezunlarının reklam sektörüyle sınavı

“Tasarım bölümlerinden mezun olan birçok birey kariyer yoluna reklam sektöründen devam ediyorken, tasarım bölümleri kendilerini hangi konularda güncellemeli?” merak ettik; hem bu bölümlerin hem de ajansların tozunu yutmuş art direktörlere bu konudaki görüşlerini sorduk.

  • Curious: Video marketing’in genç ustaları – 2

YouTube’un yüksek etkileşime sahip genç YouTuber’larının bu mecradaki hikayelerini, Muse Network aracılığıyla, gençlerin kendilerinden dinledik.

  • Passion: Festival sezonu açıldı

Festival biletlerini alan ama hala bu festivellerde neler giymesi gerektiğine karar veremeyenlere küçük ama etkili önerilerimiz var.

  • Pause: “Afrika benim kara sevdam”

80’den fazla ülkede 100’den fazla şehir gezen fotoğraf sanatçısı Gökhan Emre Akıl, çocukluk sevdası olan Afrika’yla ilgili deneyimlerini anlattı.

  • Film: Göç edenlerin hikayesi bu filmlerde

Hayata göç ederek başlayan insanoğlu için yerleşik hayata geçişin ardından göç olgusu da farklı anlamlar kazandı. Bu filmlerde bu farklı anlamlara şahit olacaksınız.

Ve daha fazlası,

Campaign Türkiye dergisinin ücretsiz yayını JR. by Campaign’in Haziran 2016 sayısında…

Dijital versiyona ulaşmak için: