P&G’den yeni nesil gençlik hareketi

P&G, öğrencilerin işe alım konusundaki sorularına yanıt verebilmek adına her sene düzenlediği Oryantasyon Günleri’ni ve gençlere yönelik başlattığı #banabak hareketini üniversitelerde öğrencilerle buluşturuyor.

Etkinlik her kampüste ortalama 500+ öğrenciye ulaşmayı hedefliyor. Farklı seviye ve departmandan çok sayıda çalışan aktivitelere katılarak öğrencilerin tüm sorularını yüz yüze yanıtlıyor. P&G bu etkinlik ile iş ve staj ilanlarının açık olduğunu duyurmuş olduğundan etkinliği ziyaret eden üniversite öğrencileri firmaya iş başvurusunda bulunabiliyor.

Oryantasyon Günleri kapsamında bir yandan öğrencilerin işe alım konusundaki sorularını yanıtlarken, diğer yandan firmanın geçen yıl Orkid, Head&Shoulders, Pantene, Gillette, İpana, Max Factor ve Braun gibi kişisel bakım markalarıyla başlattığı #banabak hareketi çerçevesinde üniversitelerde bakım standları açarak gençlerin günlük kişisel bakımına destek oluyor. Katılımcılar, ayrıca ‘’Enjoy’’ alanında birçok markanın düzenlediği aktivitelere katılma fırsatı yakalıyor.

Organizasyonlar sırasıyla;

19 Kasım Perşembe günü Ankara Mariott Hotel’de,
24 Kasım’da Koç Üniversitesi’nde,
26 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek.

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu da Koç ve Boğaziçi Üniversiteleri’ndeki işe alım etkinliğine katılacak.

P&G iş ve staj başvuruları için son başvuru tarihi ise 7 Aralık. Başvurular pg.com.tr adresinin kariyer sayfasından yapılabilir.

Capture

1447937976_BNBK__5_

1447937971_BNBK__2_

1447937973_BNBK__4_