Spotify Premium Öğrenci paketinde konser sürprizi

Türkiye’de ilk defa sadece Spotify Premium Öğrenci paketi kullanıcıları Kalben ve Ezhel’in Spotify özel konserlerine katılma şansı yakalıyor.

Spotify, Spotify Premium Öğrenci paketi kullanıcılarına özel düzenlediği konserlerle, üniversite öğrencilerine sevdikleri sanatçıların konserlerine gidip, onlarla tanışma fırsatı sunuyor.

Kısıtlı sayıda öğrencinin yararlanacağı bu çok özel fırsatı yakalamak için öğrencilerin tek yapması gereken, 1 Mart tarihinde saat 23:59’a kadar Spotify Öğrenci paketine üye olmak ve çekilişe başvurmak. Premium paket ile sonsuz müzik deneyimi üniversite öğrencileri için ayda 6,99 TL.

Fırsattan yararlanmak için Spotify Premium Öğrenci üyesi olan tüm üniversite öğrencilerinin Spotify’ın bu etkinlikler özelinde hazırladığı siteye gidip, Spotify hesapları ile giriş yapmaları ve çekilişe katılmaları gerekiyor. Çekiliş, 2 Mart Cuma günü öğle saatlerinde başlıyor. Konsere katılma ve sanatçılarla tanışma fırsatı için öğrencilerin tek bir şansı da yok, 2-6 Mart tarihleri arasında öğrenciler her gün şansını tekrar deneyebiliyor. Kalben 12 Mart, Ezhel ise 14 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek konserlerinde dinleyicisiyle buluşacak.