Vodafone Red kullanıcılarına Filmekimi’nde 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye

Vodafone, bireylerin dijitalleşmesi hedefiyle hayata geçirdiği Vodafone Red markası altında abonelerine seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

2011 yılından bu yana “İKSV Resmi İletişim Sponsoru” olan Vodafone Red, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve sinemaseverlere yılın en iyi ve en güncel filmlerini izleme imkânı sunan Filmekimi’ne bu yıl ilk kez sponsor oluyor. Vodafone Red desteğiyle 29 Eylül – 8 Ekim tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Filmekimi, 6-8 Ekim’de Edirne, 13-15 Ekim’de Eskişehir, 13-17 Ekim’de Ankara, 20-22 Ekim’de Diyarbakır, 20-24 Ekim’de İzmir ve 27-29 Ekim’de Bodrum’da olmak üzere 7 farklı şehirde gerçekleştirilecek.

Vodafone Red’liler, bu yıl 16’ncısı düzenlenecek Filmekimi’nde Vodafone’un “1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye” kampanyasının ayrıcalıklarını da yaşayacak. Buna göre, Vodafone Red’liler herhangi bir seansa bir bilet aldıklarında aynı seans için ikinci bileti hediye olarak alacaklar. Böylece, Filmekimi keyfini sevdikleriyle paylaşma imkânı bulacaklar.