Vogue Türkiye, kadın girişimcileri arıyor

Vogue Türkiye, kadınları iş dünyasında desteklemek amacıyla başlattılan, Facebook’un küresel programı #SheMeansBusiness kapsamında, yaratıcı fikirleriyle ilham veren kadın girişimciler arıyor.

Facebook ve Instagram’ın desteğiyle, 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında Vogue Türkiye’nin internet sitesinden kabul edilecek başvurularla yaratıcı hikayesiyle ilham verecek üç kadın girişimci arıyor. Yarışmanın jürisinde; Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş, Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç Sökmen ve The House Cafe’ler Ortağı ve Genel Müdürü, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Canan Özdemir yer alıyor.

Yarışmayı kazananları neler bekliyor?

Facebook, kazanan kadın girişimcileri işlerini geliştirmek amacıyla Facebook ve Instagram’dan nasıl faydalanacaklarını öğrenebilmeleri için Londra’daki ofisinde bir eğitim imkanı sunacak. Ayrıca kazanan girişimcilerin her birine, işletmelerini dijital dünyada büyütmeleri için 1.000 Dolar tutarında Facebook reklam kredisi hediye edecek.

Yarışma koşulları neler?

Kendinizin ve işletmenizin hikayesini, gelecek planlarınızı, ödülün işletmenize ne gibi yararlar sağlayacağını anlatan maksimum 5 bin karakterlik bir metni, işletmenizin Instagram ve Facebook hesaplarıyla birlikte Vogue.com.tr/shemeansbusiness adresindeki forma girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.