Will Smith’li Bright filminden yeni video

Orijinal dizi ve belgeselleriyle adından söz ettiren Netflix filmleriyle de sinemaya rakip oluyor. Şimdi de Netflix’in bu iddialı yapımlarından olan Will Smith’li Bright filminden yeni video yayınlandı.

Will Smith’li Bright filminden yeni video

Netflix’in yılın en iddialı yapımlarından Bright’tan Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace’in de yer aldığı özel bir video paylaşıldı. Aksiyon dolu özel videoda filmin korkusuz kadrosu, zorlu benzin istasyonu sahnesi dahil en zorlu patlama sahnelerini, Noomi Rapace’nin bugüne kadar canlandırdığı en kötü karakteri nasıl hayata geçirdiğini ve efsanevi yönetmen David Ayer ile çalışmanın perde arkasını anlatıyor. Joel Edgerton ise Suicide Squad filminin de yönetmeni David Ayer’ın, Los Angeles Polis Birimi’nden kaçıştan dövüş koreografilerine kadar “çılgın bir eğlence serüveni” yarattığını söylüyor.

Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Officer Ward ve Officer Jakoby yaşadıkları fantastik dünyayı korumak için orklar ve Leila isimli acımasız bir elfle olan savaşını konu alıyor.

Bilim kurgu ve gerilim türlerindeki film 22 Aralık Cuma günü Netflix Türkiye’de yayında olacak. Netflix Türkiye’de Aralık ayında hangi içeriklerin yer aldığını buradan öğrenebilirsiniz.