Winona Ryder ve Elizabeth Olsen H&M’in yeni kampanyasında

Dünyaca ünlü oyuncular Winona Ryder ve Elizabeth Olsen H&M’in 2018 İlkbahar Koleksiyonu için markanın yeni reklam filminin başrolünde yer aldılar.

Film aynı zamanda; modeller Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam, Naomi Shimada ve şarkıcı/besteci Andrea Valle gibi birbirinden farklı ve kuvvetli farklı kadınları da kapsıyor. Yerel bir kafede başlayan kadın dayanışması ve arkadaşlık kutlamasının sokaklara taşmasını anlatan kampanya filmi Buenos Aires’te geçiyor.

H&M’ in 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyadaki düşüncesini ifade etmekten çekinmeyen modern kadınlara ithafen tasarlanan belirgin hatlara sahip, eğlenceli ve çiçek desenli ürünleri kapsıyor. Gardırop kahramanları olarak da atfedebileceğimiz uçuşan elbiseler, geniş paçalı pantolonlar, kot kıyafetler; işlemelerle, asimetrik kesimlerle ve katlamalı fırfır detaylarıyla yenilendi. Siyah ve beyaz baskın renkler olmakla birlikte detaylarda kırmızı ve açık mavi kullanılmış. H&M 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyada ve online’da 22 Mart’ta satışa sunulacak.